Czym kierować się przy wyborze eksperta finansowego?

Osoby, które podejmują decyzję o chęci wzięcia kredytu często rozważają skorzystanie z pomocy osoby eksperta finansowego. To niezawodna pomoc, która doradzi i dokona analizy stanu indywidualnych finansów, na podstawie której dobierze najlepszą ofertę z występujących na rynku. Istnieje wiele portali czy wyszukiwarek polecających najlepszych doradców finansowych. Jedną z nich jest serwis Sprawdzonydoradca.pl

Kryteria doboru odpowiedniego doradcy finansowego

Na stronie znajduje się kilka kryteriów na podstawie, których można wyszukać najlepszego eksperta w tej dziedzinie. Pierwszym z nich są sprawdzone dane, gdyż na tym serwisie umieszczani eksperci są autentycznymi osobami, zajmującymi się doradztwem finansowym w kwestii kredytów indywidualnych czy firmowych. Doradcy są poddani fachowej selekcji, dzięki pogrupowaniu zgodnie ze specjalnym algorytmem, biorącym pod uwagę doświadczenie, ilość rekomendacji, opinie ekspercie oraz dorobek zawodowy.

To, co zwykle najbardziej przekonuje potencjalnych klientów to rekomendacje innych osób, które skorzystały z usług danych ekspertów. Każdy z nich ma możliwość podzieleniem się rekomendacjami i opiniami klientów na temat danego doradcy. Wiedzę danego specjalisty można zweryfikować na podstawie udzielanych opinii na temat bieżących spraw finansowych. To, co wyróżnia ten portal to, że oferowane usługi dotyczą tylko i wyłącznie człowieka, a nie firmy. Można skorzystać z oferty doświadczonego eksperta w dziedzinie finansów, dzięki któremu procedura ubiegania się o kredyt będzie znacznie prostsza w porównaniu z samodzielnym staraniem się o niego.

Czym kierować się przy wyborze eksperta finansowego?

Ekspert finansowy, działający w województwie pomorskim

W serwisie https://sprawdzonydoradca.pl/wojewodztwo/11-pomorskie działa niespełna trzydziestu doradców. Najbardziej docenionym ekspertem jest Piotr Marantowicz. Na swoim koncie posiada 219 rekomendacji. Jest ekspertem od Kredytów Klientów Indywidualnych oraz Kredytów Firmowych. Specjalizuje się w porównywaniu kredytów, rankingach kredytowych, wyliczaniu zdolności kredytowej oraz wyliczaniu rat kredytów. Działa na terenie województwa w takich miejscach jak: Chwaszczyno, Gdańsk, Gdynia, Kartuzy, Kościerzyna Lębork, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Sopot, Trójmiasto, Wejherowo, Władysławowo oraz Żukowo. Najczęściej służy pomocy podczas uzyskania przez klientów najkorzystniejszego kredytu hipotetycznego na zakup mieszkania czy budowę domu. Pomaga osobom, kwalifikującym się do programu Mieszkanie dla Młodych.  

Kolejnym z topowym ekspertem finansowym jest Aleksander Głowienka, posiadający 188 rekomendacji zadowolonych klientów. Tak jak wspomniany poprzednik zajmuje się kredytami dla klientów indywidualnych oraz firmowych. Pracuje na takich obszarach jak Gdynia, Gdańsk, Sopot, Trójmiasto, Rumia, Reda, Wejherowo, Banino, Władysławowo, Puck oraz Starogard Gdański. Wspiera klientów w zakresie otrzymania kredytów na zakup mieszkania lub domu, na budowę domu, refinansowanych, konsolidacyjnych oraz gotówkowych.