Skok ze spadochronem w tandemie - przygoda, którą warto przeżyć.

Jeżeli szukamy inspiracji na niecodzienne spędzenie wolnego czasu to z całą pewnością powinniśmy wziąć pod uwagę rozwiązanie, jakim jest skok na spadochronie w tandemie. Skok na spadochronie to również znakomity pomysł na niespodziankę dla kogoś bliskiego. Jak zatem wygląda taki skok? Czy należy przygotować się do niego w jakiś specjalny sposób?

Dlaczego warto zdecydować się na skok na spadochronie w tandemie?

Ze względu na niesamowite emocje oraz ogromną dawkę adrenaliny i endorfin skok ze spadochronem to marzeniem niejednej osoby. Warto, zatem zaznaczyć, że bezpieczną formą skoku ze spadochronem, z której może skorzystać niemal każdy jest skok w tandemie wykonany wspólnie z doświadczonym instruktorem skoków spadochronowych. Z tego rodzaju rozrywki możemy skorzystać zamawiając skok w firmie TANDsnow. Na stronie internetowej https://tandemy.pl możemy zobaczyć, jaka radość towarzyszy osobom, które zdecydowały się na tę niesamowitą przygodę. Firma ta umożliwia swoim klientom wykonanie skoku z wysokości 4000 m z prędkością 250 km/h. Należy również podkreślić, że w trosce o nasze bezpieczeństwo skok w tandemie wykonywany jest tu przy wykorzystaniu specjalnego podwójnego spadochronu, który posiada mechanizm z czaszą, która w razie potrzeby automatycznie otworzy się na bezpiecznej wysokości. Ponadto warto dodać, że aby nasza radość mogła trwać jeszcze dłużej firma TANDsnow umożliwia nam także dodatkową opcje, która polega na nagrywaniu naszego skoku przez skoczka „kamerzystę”. Taki skoczek będzie leciał tuż obok nas i nagrywał film, który z całą pewnością będziemy później oglądać z wielką przyjemnością. Skok ze spadochronem to wspaniała zabawa w czystej postaci i gwarancja niezwykłych wrażeń.

Skok ze spadochronem w tandemie - przygoda, którą warto przeżyć.

Skok ze spadochronem w tandemie  – przygotowanie do skoku

Przed wykonaniem skoku instruktor przeprowadzi z nami krótkie szkolenie naziemne. Warto również wiedzieć o tym, że organizator skoków zapewnia uczestnikom niezbędny sprzęt taki jak: kombinezony, kaski czy specjalne gogle ochronne. Osoba, która będzie wykonywała skok musi jednak zadbać o właściwy ubiór. Pamiętajmy, że na tego rodzaju wydarzenie najlepszym wyborem będzie założenie wygodnego stroju sportowego i butów wiązanych na sznurówki. Dla własnego komfortu osoby posiadające długie włosy powinny przed skokiem związać je w kucyk lub warkocz. Na skok ze spadochronem nie zabierajmy ze sobą żadnych niepotrzebnych przedmiotów i nie zakładajmy żadnych zbędnych dodatków mowa tu miedzy innymi o: łańcuszkach, bransoletkach czy zegarkach. Warto zaznaczyć, że istotnymi elementami przygotowania do skoku są również: właściwa dieta w dniu skoku i odpowiedni dawka snu w noc poprzedzającą wykonanie skoku. W dniu skoku niewskazane są posiłki ciężkostrawne. Zaleca się powstrzymanie od jedzenia na 1 do 2 godziny przed oddaniem skoku. Dobrze jest również tak zaplanować podróż, aby na miejsce, w którym będzie rozpoczynała się przygoda naszego życia dotrzeć nieco wcześniej. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego stresu, że spóźnimy się na skok z powodu opóźnień w ruchu drogowym.

Partnerem artykułu jest firma Tandemy.pl