Jak ubrać się na randkę?

Randka to wyjątkowa okazja, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania, jeśli chodzi o to, jak się ubrać na randkę. Wszystko zależy od tego, gdzie idziesz i co robisz. Poniżej znajduje się kilka ogólnych wskazówek dotyczących tego, wybrania stylizacji na randkę.

Jak ubrać się na randkę – ogólne zasady

1. Dobierze outfit do miejsca, w które idziecie. Dobór stroju do miejsca czy okazji jest niezwykle ważny, gdyż łato zrobić złe wrażenie. Na lodowisko w zimie lepiej nie składać ubrań idealnych na spotkanie w restauracji, a podczas wypadu na beach bar lepiej ubrać coś lekkiego i luźnego.

2. Upewnij się, że Twoje ubranie jest czyste i schludne. Wyjście w pomiętych czy brudnych ubraniach, w tym ubłoconych butach jest bardzo złym pomysłem. Jeżeli planujesz ubranie koszuli – lepiej ją wyprasować, gdyż w innej sytuacji będzie to po prostu źle wyglądać.

3. Wybierz coś wygodnego. Nie chcesz, żeby rozpraszało cię uczuci dyskomfortu to wybierz coś, w czym będziesz się dobrze czuć. Także wśród zestawów bardziej eleganckich można znaleźć bardzo wygodne rzeczy – nie trzeba od razy ubierać się w garnitur czy wysokie szpilki.

Jak ubrać się na randkę?

4. Nie przesadzaj z make-upem i perfumami. Chcesz być atrakcyjny dla tej osoby, ale nie chcesz jej odrzucić swoim zapachem czy makijażem to umiar jest tutaj kluczowy. Dotyczy to zarówno panów jak i pań, gdyż w każdym przypadku można użyć za dużo różnego rodzaju kosmetyków do pielęgnacji.

5. Bądź sobą. Najważniejsze jest to, aby być sobą. Jeśli będziesz się starał udawać kogoś, kim nie jesteś, na pewno w końcu zostanie to wykryte. Z tego też względu nie warto na siłę ubierać czegoś, czego się nie lubi lub zwyczajnie nigdy nie nosi. Robienie specjalnych zakupów na randki, aby dostosować się do oczekiwań jest chybionym pomysłem.

Wiecie już jak się ubrać na randkę, bez względu czy to jest pierwsze, drugie czy dziesiąte spotkanie. Na każdym z nich warto przestrzegać tych ogólnych i bardzo podstawowych zasad, aby zaprezentować się dobrze, gustownie i z klasą. Wciąż przecież (i niestety) zastosowanie ma powiedzenie „jak cię widzą tak cię pisz”.