Wynajem samochodu dla firmy - czy warto?

Gdy prowadzi się firmę, mniejszą lub większą, trzeba przyznać, że samochód służbowy się przydaje. Czasami trzeba coś przewieźć, innym razem pracownik musi podjechać do klienta przedstawić dokładną ofertę i załatwić wszystkie papiery. Czas to pieniądz, a możliwość szybkiego przemieszczania się sprzyja jego oszczędności.  Nikt nie zaprzeczy, że auto służbowe warto mieć, niemniej zdarza się, że koszt zakupu i utrzymania takiego samochodu jest niewspółmierny do tego, jak często będzie on w danej firmie potrzebny. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy istnieje bardziej korzystne rozwiązanie? Owszem! Sprawdź wynajem dla firm z Traficar.pl.

Wynajem samochodów nie tylko dla dużych firm

Jeszcze do niedawna wynajem samochodów dla firm był kojarzony raczej z rozbudowanymi korporacjami. Pomysł ten jednak znakomicie przyjął się również jeżeli chodzi o niewielkie przedsiębiorstwa. Przyczyna jest prosta - w wielu przypadkach jest to oszczędność pieniędzy i to spora. Jeżeli nie korzysta się z samochodu służbowego w sposób ciągły, kupowanie go na własność bywa mocno nieopłacalne. Wszak nawet jeżeli stoi nieużywany,  trzeba będzie ponosić koszty ubezpieczeń i przeglądów, a jeżeli ulegnie awarii to bez mechanika się nie obejdzie. 

Wynajem dla firm z Traficar.pl został tak pomyślany, aby możliwe było szybkie wypożyczenie komfortowego samochodu, na czas na jaki faktycznie będzie potrzebny.

Samochody - wynajem dla firm z Traficar.pl

Opcja wynajmu samochodu to znakomite rozwiązanie również dla firm które posiadają swoje samochody służbowe, ale w danym momencie wolnych aut po prostu brakuje(naprawa lub więcej chętnych niż pojazdów). Dzięki możliwości wynajmu samochodu dla firm, można utrzymać tempo i ciągłość pracy, bez konieczności kupowania czy brania w leasing kolejnego auta.

Wynajem samochodu dla firmy - czy warto? 

Wynajem samochodów przez firmy - jakie są zalety?

Znaczące oszczędności to nie jedyny atut tego rozwiązania. Dostępne w ofercie Traficar.pl auta są nowoczesne, komfortowe oraz dokładnie sprawdzone pod kątem sprawności, ponieważ bezpieczeństwo to podstawa. Pojazdy te spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców, bo przecież kto nie chciałby jeździć eleganckim, świetnie wyposażonym samochodem?

Niektórzy przedsiębiorcy zastanawiają się pomiędzy opcją wynajmu, a leasingu.  Czy wynajem samochodu ma jakąś przewagę nad leasingiem? Owszem, ma. Wynajem samochodu firmowego, w przeciwieństwie do leasingu, nie powoduje ograniczenia zdolności kredytowej przedsiębiorstwa. Co więcej, wynajęcie samochodu jest proste, łatwe i przyjemne, a dostępne oferty przygotowane tak, aby bez trudu móc wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie. 

Najlepsza opcja dla danej firmy

Nie ma dwóch takich samych firm, zapotrzebowania są różne, dlatego też w ofercie firmy zawarto 3 opcje wynajmu: na zawołanie, na vouchery i na wyłączność. Dzięki temu każde przedsiębiorstwo może zdecydować się na opcję która odpowiada mu najbardziej. 

Jeżeli nie jesteś pewien czy potrzebujesz samochodu do pracy, na własność wynajem to opcja jak najbardziej warta rozważenia.